Spektakliai jaunimui ir suaugusiems

„37 ATVIRUKAI“

rež. Badri Tserediani (Gruzija)

Daniel Glattauer

„ VIRTUALI MEILĖ“

rež. Peteris Stoičevas

Žanas Batistas Molieras

„MIESTELĖNAS BAJORAS“

rež. Monika Klimaitė

Viljamas Šekspyras

„VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS“

rež. Vytautas Kaniušionis

Kristina Gudonytė

„BLOGOS MERGAITĖS DIENORAŠTIS“

rež. Albertas Vidžiūnas

Kristina Gudonytė

„IDA IŠ ŠEŠĖLIŲ SODO“

rež. Kristina Gudonytė

Tennessee Williams

„STIKLINIS ŽVĖRYNAS“

rež. Vytautas Kaniušionis

Raffi Shart

„MANO ŽMONOS VARDAS MORISAS“

rež. Vytautas Kaniušionis

Juozas Grušas

„RAGANIUS“

rež. Albertas Vidžiūnas

Juozas Grušas

„MEILĖ, DŽIAZAS IR VELNIAS“

rež. Albertas Vidžiūnas

Elona Karoblytė

„RESPUBLIKOS GATVĖS VAIKAI“

rež. Elona Karoblytė

Peter Shaffer

„EQUUS“

rež. Rimas Morkūnas

Balys Sruoga

„DOBILĖLIS PENKIALAPIS“

rež. Vytautas Kaniušonis

Teatro istorija

Teatras įsteigtas 1991 m. spalio 1 d. Steigėja - Panevėžio miesto savivaldybė. Teatro idėją subrandino ir įkūnijo režisierius Julius Dautartas ir dailininkas Kęstutis Vaičiulis. Įkurti teatrą inspiravo suvokimas, kad vienintelis būdas kažką radikaliai keisti – atsigręžti į jaunąją kartą. Pirmasis spektaklis parodytas 1991 m. gruodžio mėnesį. Per dvidešimtketuris teatro kūrybinius metus pastatyti 62 spektakliai. Per metus teatras parodo per 100 spektaklių. Teatras – Valstybinis teatrų asociacijos narys. 2001 m. teatras tapo ASSITEJ (tarptautinių teatrų vaikams ir jaunimui organizacija) nariu.

Edukacinė veikla

Dar Renesanso epochoje teatras turėjo edukacinę paskirtį. Edukacinė veikla aktuali ir šiandien teatre „Menas“. Teatro kūryba pozityvi – teigianti gyvenimą, žmogų ir tikrąsiąs vertybes. Jau duagiau kaip dešimtmetį teatras ugdo jaunuosius aktorius. Teatro studijos auklėtiniai dalyvauja miesto šventėse, įvairiuose teatro renginiuose, vaidina profesionaliuose spektakliuose. Užsiėmimuose jaunimas išmoksta laisvai reikšti savo mintis ir jausmus, mokosi scenos meno paslapčių: laisvai judėti, valdyti balsą, improvizuoti...

Kamerinių spektaklių festivalis

Nuo 2005 metų, kiekvieną pavasarį teatre vyksta tradicinis kamerinių spektaklių festivalis. Ši teatro šventė jau tapo neatskiriama Panevėžio miesto kultūros dalimi. Kasmet festivalis sutraukia per 2000 teatro mylėtojų ir gerbėjų. Panevėžiečiams ir aplinkinio Aukštaitijos regiono gyventojams tai puiki proga per dvi savaites susipažint, pasimėgauti su garsiais Lietuvos teatrų spektakliais, aktoriais, režisieriais.